Monday, May 16, 2011

blog cik mimi kene sita???


salam


kesian kat cik mimi kite....tau tak..semalam nini ade text cik mimi kite yang sentiasa bz ni...ahahaa..nasib baik dia tak tido lagi...tapi...cik mimi ni tengah tension pasal blog dia...haha..kesian betol...


cik mimi: bile clik kat dashboard...trus tak idup ak punye com..hahaaa
kene sitaa kot....

nini: hohoho...kito bakor jew!!!

hmmmm..lebih kurang camtu la...huh..tapi hairan gak kan...nape boleh jadi camtu ek???takpe2...nini rase cik mimi kene cepat2 beli laptop baru kot..hahahaa...

muke tension ke ni???haha..



p/s: tak payah tunggu 19 ni laaaa..g bli skarang eh.....laptop vs notebook....hahaa


3 comments:

nadia ar-rumaisha said...

line kot yg kurang ok.... tak penah plak akak dengar blog kne sita... entah lah....mcm pelik plak kan...

eiyzniey said...

tu laa..haha...plik kan..

SyUhAdA said...

mybe ada virus ke kat website tu..