Monday, May 2, 2011

thanks cik mimi!!!


salam

semalam dalam pukul 9 lebih camtu ada laa satu kerete ni parking kat depan umah nini....bila nini tengok tu...ish... macam kenal jee......rupa-rupa nye cik mimi yang mai......haaaaa....apalaaa budak ni datang tak bagitau awal2...buat terkejut je....



masuk masuk masuk....masuk laa cik mimi oi...hahaha....actually mimi datang sebab nak bagi pudingggg..hehee...sedaapp..xtipu!!!!semua family nini puji puding tu sedap...especially umii...hohoho....



nie laa puding tu...^-^




dah tinggal 1/5...hehe


btw...thanksss a lotzz to cik mimi eh...lain kali buat lagi...(eh...cik mimi ke buat???)...






2 comments:

MEAMALINA said...

haaha. bdakk cun ? nie da kira case mnganjing nie cik nini oiee :DD.
mkn puding ta ajaak eyhh ?

eiyzniey said...

ahaha..rlex2..nie cik mimi punye puding..nanti suh dye buat lagi eh..haha